בתוך החדר האינטימי שלי

עיצוב חדרי שינה

חדר השינה הוא החדר הכי אינטימי ופרטי בבית. זה המקום שאיתו אנחנו פותחים את היום ומהווה את המפלט שלנו בסופו של יום ארוך ועמוס. זה המקום להתנתק, להירגע ולהתחבר לעצמנו מחדש.

הרבה אנשים נוטים לזנוח את עיצוב חדר השינה ולהשקיע את האנרגיות והמשאבים בעיצוב סלון מושקע ובחלל ציבורי יפהפה, הנגלים לעיני כל מי שנכנס הביתה.
חדר שינה מעוצב ומתאים לאופי ולצרכים של בעלי הבית, מעניק חמימות וביטחון ומשפיע על האנרגיה וההתנהלות שלנו בבית ולאורך כל היום.

חדר שינה להורים

ליצירת מראה רומנטי ונעים, עוצב חדר השינה בקו נקי ומינימליסטי ביחס לשאר הבית.
כל מה שצריך, אך לא מעבר. ארון, מיטה ושתי שידות צד ובנוסף, שידת איפור יפהפיה בנגרות אישית, המותאמת לטעם, לגודל ולצרכים של ההורים. הקיר בגב המיטה נצבע בגוון ירוק-אפור, המשרה רוגע בחלל ויוצר עניין. בנוסף, שילבנו נגיעות ורודות בכריות ובאקססוריז יחד עם טקסטיל רך.

ילדים יודעים מה הם רוצים

אין דבר משמח יותר מלראות את הילד שלנו נכנס בהתלהבות לחדר שעיצבנו עבורו וזורק קריאות התפעלות לכל עבר.
חדר הילדים זה המקום בו הילדים שלנו מבלים את מרבית זמנם – משחקים, עושים שיעורים ומארחים את החברים שלהם. תכנון החדר מעבר ליופי ולעיצוב חייב להיות פרקטי עם הקפדה על פרטים ומקומות אחסון מתאימים.
אחד הדברים החשובים הוא לשתף את הילדים בתהליך העיצוב. לשאול אותם 'מה הם רוצים'? ולהבין, 'מה חשוב להם'? כך הם ירגישו חלק מהתהליך ושייכות לחדר החדש.
העיצוב עוזר לנו לעשות סדר ולייצר גבולות ברורים בבית, גם מול הילדים – איפה ישנים, היכן משחקים ומארחים. לכל פריט וצעצוע קיים המקום שלו.
בפרויקט בית משפחת רגנר עיצבנו שני חדרי ילדים.

החדר של דריה

בת שנתיים וחצי, עם סטייל אישי משגע, שעוצב באווירה קסומה ורומנטית. החדר נצבע בגוון ורדרד עם בחירה מדויקת של הגוון המתאים מתוך שלל האפשרויות במניפה. הצבע הורוד צובע את החלל במתיקות, אהבה ורוך ומביא עמו תחושת שמחה ואופטימיות. מדבקות קיר מוזהבות ואקססוריז ייחודיים הוסיפו לחדר ניחוח קסום.

בחדר הוצבה שידה קטנה שהגיעה ישירות מהבית הקודם, שינתה ייעוד ומשמשת כשידת צד ליד המיטה. יצרנו פינה קסומה עם קילה ורודה, פינת קריאה חמימה מלאת רכות.

אני אוהבת למקם בחדרים השונים פריטים מיוחדים תוצרת כחול-לבן שנעשו בעבודת יד ולתת במה למעצבות ישראליות… בחדר של דריה שולבו מנורת לילה בצורת בלון, תעודת לידה והאות D המייצרות שייכות ולוכד חלומות קסום שנתלה מעל המיטה.

5

החדר של אמיליה

המחשבות על עיצוב החדר של אמיליה התחילו עוד כשהייתה בבטן אמה, אבל היא הייתה לגמרי שותפה מלאה בבחירות! חדר התינוקות קיבל את המראה הייחודי שלו באמצעות צביעה גיאומטרית בגוונים של ורוד, אפור ולבן וקומפוזיציה מושלמת של רהיטים, תמונות וחפצים. כך למשל, שילבנו כוורת גדולה לאחסון ופריטים משלימים, גם הם פרי יצירתן של מעצבות ישראליות, ליצירת אווירה רכה, נעימה ועוטפת.

114A1699

מתלבטים איך לעצב את חדר השינה? רוצים לדעת את מספר הגוון בקיר? מוזמנים ליצור איתי קשר>>
צילום: דנה סטמפלר עשהאל