הסטייל שבפנים

כשנכנסתי לראשונה בדלתות מכללת שנקר, כבר הייתי אשת שיווק עם קריירה משגשגת בעולם הפרסום, אבל עם חלום אחד ישן שלא הניח לי. הרי תמיד הייתי זו שמתייעצים איתה באיזה צבע לצבוע את הקיר, ואיזו שידה מתאימה לכניסה ותמיד נשאתי בגאון מגזין עיצוב בתיק, לכל צרה אסתטית שלא תבוא. אז מתי בעצם הנחתי לכל זה לחלוף, כמו עוד טרנד סטיילינג גרוע מהנייטיז?

הדירה שקנינו הייתה הבית הראשון שעיצבתי לגמרי בעצמי, ואחריה כבר היה לי ברור: אני הולכת להיות מעצבת בתחום ההום סטיילינג. היום אני עושה את הדבר שהוא בעצם הכי טבעי עבורי: הופכת את החללים שכולנו נמצאים בהם ברוב שעות היום (בתים, משרדים וחללים מסחריים) לכאלה שעושים חשק לשהות בהם. הרי, לא משנה מה אתם עושים בחיים, אתם כנראה זקוקים למקום כזה – שבו הדברים קורים ושם נולדת ההשראה.

כי הום סטיילינג זה הרבה מעבר לכריות יפות בסלון. זה עיצוב חדשני שהוא תוצר של חוויה מרגשת וחקירה עמוקה שלכם ושל הצרכים שלכם. ברוב המקרים, נמצא שהקונספט העיצובי הנכון כבר קיים אי שם ב"מאחורה" של הראש שלכם ואני רק אצטרך לעשות בו סדר ולתרום מהידע והקו הנקי והפונקציונלי שלי או במילים אחרות: להוציא את הסטייל שבפנים.

בפרויקטים המגוונים שאני מנהלת, אני עוסקת גם בשיפוץ מהיסוד (בו אני מפקחת על עבודת הקבלן ומייצרת עבורכם שקט נפשי ופניות להמשיך בשגרת חייכם), בונה קונספט עיצובי לצד תכנית תקציבית (חכו רגע עם קופת החזיר שתכננתם לשבור…), בוחרת ביחד אתכם את חומרי הגלם והספקים שהייתי בוחרת לעצמי ומלבישה את החלל שלכם עד לפרט האחרון.

אז אם אתם רוצים בית שנראה כאילו יצא ממגזין אבל הוא גם בדיוק אתם, משרד שלא יבייש את גוגל אבל בתקציב של המרתף אצל ההורים – אני כאן בשבילכם וכבר מתרגשת לצאת אל הדרך.

אודות
מסלולים
פרוייקטים
bedroom
מסלולים
inspiration
השראה