אווירת ספא קסומה

שיפוץ חדרי רחצה

חדר רחצה 1

חדר השירותים והאמבטיה הוא אחד החללים היותר פרטיים בבית. הוא כבר מזמן לא רק חדר המשמש למקלחת מהירה, אלא מהווה מקום מיוחד במינו בו אנחנו מבלים זמן איכות וטיפוח אינטימי ומפנק. לכן, היום יותר מתמיד אנחנו מוצאים יותר ויותר חדרי אמבטיה מושקעים ומהנים, המעוצבים באווירת ספא קסומה, כזו שמזכירה לנו צימר מפנק ויוקרתי. 

כשמשפצים חדר אמבטיה כדאי לקחת בחשבון שמרבית המרכיבים: כיורים, אריחים, אסלה הינם קבועים ולא ניתנים להחלפה בקלות כמו כרית או תמונה שאינה מתאימה. לכן, רצוי להימנע מבחירת טרנדים חולפים ולגבש קונספט אחיד ונכון הכולל בחירה של פריטים המשלימים ומתאימים אחד לשני. שמרו על צבעוניות נכונה ובמינון הנכון והתאימו אליה את החומרים והאלמנטים השונים בכדי ליצור מראה עיצוב נקי ואחיד, נגיעות צבע יכולות להגיע מהאביזרים. 

שיפוץ חדרי הרחצה בבית משפחת רגנר

השיפוץ כלל החלפת תשתיות, בחירת קרמיקה, אריחים וכלים סניטרים תואמים, שידות שנבנו בנגרות אישית לפי תכנון ועיצוב שלי עם מקום אחסון פונקציונלי, אבזור ופריטים משלימים לטאצ' הסופי.

אחת הבחירות המשמעותיות בתהליך הינה התאמת אריחים לריצוף ולקיר. כשבוחרים קרמיקה יש המון אפשרויות מרהיבות ומפתות והבחירה יכולה להיות מבלבלת.

טיפ שלי – צרו התאמה בין הריצוף לאריחי הקיר. זה יכול להיות בגוון, בגודל או בטקסטורה, כך גם תתקבל תחושה של חלל גדול ופתוח יותר. ניתן גם להוסיף צבעוניות ועניין בריצוף באמצעות שימוש באריחים מעוטרים.

בפרט בחדר הרחצה, בו רוב הפריטים קבועים, צריך לדעת לבחור בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים. אסלה או שידה, יפות ופונקציונליות ככל שתהיינה, המותקנות בגובה הלא נכון, יכולות להוות מטרד של ממש ביומיום ולפגום בהנאה מחדר הרחצה. 

חדר רחצה 3

שרותי אורחים

הקונספט: חלל קטן במיוחד, דרש עודף יצירתיות בתהליך העיצוב כדי להפוך אותו למקום פונקציונאלי עם תחושת מרחב. תהליך העיצוב חייב רמת דיוק גבוהה הן במידות והן בחירה קפדנית של כל פרטי העיצוב; קרמיקה בהירה עם עיטורים ייחודיים, אבזור מוזהב בייבוא אישי, מראה גדולה שפותחת את החדר ושידה צפה שנבנתה בנגרות אישית ייעודית ומאפשרת אחסון פונקציונלי. 

מה זה כולל: אריחים, נגרות אישית, סניטריה, אבזור ואקססוריז

חדר רחצה ילדים

הקונספט: ה- highlight של העיצוב – שידה חכמה ומשנת חיים בנגרות אישית בגוון כחול עמוק עם הרבה מקום אחסון פונקציונלי, כשהמגירה התחתונה בשידה היא בעצם שרפרף נשלף. מעכשיו יש שותפות בגובה העיניים, שרואות את כל מה שמתרחש מעל השיש, עולות ויורדות בקלות וללא צורך להחזיק שרפרפים נלווים בחדר. 

באמבטיה שילבנו קרמיקה מעוטרת בגוון כחול-לבן, יצרנו נישה שמהווה עניין נוסף ומשמשת לאחסון בקבוקים ושילבנו אבזור מוזהב בייבוא אישי.

מה זה כולל: אריחים, נגרות אישית, סניטריה, אבזור בייבוא אישי ואקססוריז

חדר רחצה ילדים

שיפוץ ועיצוב חדר רחצה ביחידת הורים

הקונספט: חדר המקלחת שופץ בסגנון כפרי, עם נגיעות אקלקטיות בדומה לשאר החללים בבית. כדי לשמור על קו אחיד, בחרנו להשתמש באותן קרמיקות וריצוף שעשינו בחדר הרחצה של הבנות והכנסנו חומרים בהירים ליצירת תחושה פתוחה ומוארת.

דאגנו לאחסון פונקציונלי המשווה לחדר מראה נקי והוספנו שידה רומנטית בנגרות בגוון שמנת, בשילוב אבזור מוזהב בייבוא אישי. באמצעות מקלחון מרווח בגודל כפול ונישה שמשמשת לאחסון בקבוקים, יצרנו יחידה מפנקת, המעניקה תחושה של ספא.

מה זה כולל: אריחים, סניטריה, נגרות אישית, אבזור ואקססוריז.

חדר רחצה יחידת הורים

צילום: דנה סטמפלר עשהאל