הום סטייג'ינג

מינוף פוטנציאל המכירה של הבית שלכם

אז החלטתם למכור את הבית שלכם. חשוב לכם שזה יקרה כמה שיותר מהר ובמחיר הכי גבוה. ככל שעובר הזמן אתם רואים שהדירה האהובה שלכם לא נמכרת. גם הקונים שנראו בהתחלה פוטנציאליים לא ממהרים לסגור את העסקה. זה הזמן לחשוב על הום סטייג'ינג, השיטה מחוללת הנפלאות שיובאה היישר מארצות הברית, שתעזור לכם לשדרג את המראה של הנכס ובסכום מינימלי וכך להעלות את סיכויי המכירה בטווח הקצר.

למה כדאי לעשות הום סטייג'ינג?

חלק משמעותי מתהליך הבחירה של בית הינו המרכיב הרגשי. המטרה בהום סטייג'ינג היא לחבר את הקונים הפוטנציאליים לדירה שלכם ולגרום להם להתאהב בה ולרצות לגור בה.

כמה עובדות שחשוב לדעת:

  • רוב האנשים לא מזהים את הפוטנציאל הטמון בדירה ומעבר לכך לא מצליחים לדמיין את הבית באופן שונה ממה שהם פוגשים בפעם הראשונה. הלבשה נכונה של הבית, תוך ניצול מיטבי של החלל, תבליט את הפוטנציאל ותייצר רושם ראשוני חזק וכאמור – אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני.

 

  • אנו לא רואים דברים כפי שהם, אנו רואים אותם כפי שאנחנו – לפי מחקרים, אנשים שגרים בדירה למעלה משנתיים, נקשרים אליה רגשית ולכן אינם מסוגלים להתבונן עליה באופן אובייקטיבי. קונה שפוגש את הדירה בפעם הראשונה יוכל לשים לב לחסרונות ולפגמים שייעלמו מעינינו.

 

  • תהליך חיפוש דירה מתחיל ברוב הפעמים בתמונות המפורסמות ברשת. כבר נאמר שתמונה אחת טובה שווה יותר מאלף מילים ולכן בית שעבר תהליך של הום סטייג'ינג וצולם באופן מקצועי יבלוט בין אלפי הדירות המוצעות למכירה בשוק וימשוך קונים פוטנציאליים.

 

  • ניתן לעשות הום סטייג'ינג גם בנכס חדש שטרם אוכלס. חשוב לזכור שחלל ריק נראה קטן יותר מחלל מרוהט שגם משווה לנכס מראה ביתי ומזמין ומעיד על רמת החיים הצפויה למי שיעבור להתגורר בו.

נקודה למחשבה !

לפעמים שינוי קטן, ריענון ואפילו נגיעה של צבע בעלות נמוכה עושים את כל ההבדל.
למשל: צבע ייחודי על אחד הקירות יכול ליצור עניין וחיבור רגשי ראשוני של הלקוח לדירה.
השינוי לא חייב להיות קבוע וניתן לעשות עיצוב או להלביש את הבית עד לשלב המכירה.

רוצים למכור את הנכס שלכם מהר ולמקסם את המחיר שתקבלו עליו? מוזמנים ליצור איתי קשר>>